Comments

You are here:American Cars»Cars' Index»Plymouth»Satellite»1973»1973 Plymouth Satellite
Saturday, 03 December 2011 15:39

1973 Plymouth Satellite

Car Biography

 

    Mam do zaoferowania pięknego klasyka z rodziny rasowych MUSCLE CAR. Plymouth z 1972 roku, model 73 w barwach Road Runner.

    Pojazd został gruntownie odrestaurowany i posiada dokumentacje zdjęciową z jej przebiegu. Nadwozie zostało profesjonalnie zrobione i zabezpieczone przed korozją na następne wiele lat.  

   Kolor żółty zwraca jego szczególną uwagę na drodze, a dodatkowo jest to żółty metalik, bardzo pięknie się prezentuje w słońcu. Naklejki są oryginalne, odporne na mycie, detergenty i promienie słoneczne, ich zaleta jeszcze jest że dają ciekawy efekt metalicznego odbicia.

    Tapicerka jest zrobiona perfekt, z dobrej gatunkowo skóry, konsola obszyta skórą, podsufitka i wstawki na siedzeniach i drzwiach wykończone z alcantary, bagażnik czyściutki i tez dobrze wykończony.

    Elementy zawieszenia są nowe, układ wydechowy nowy, elementy gumowe na całym nadwoziu wymienione na nowe.  Mam zapasowy nowy komplet kół, nowe opony i aluminiowe felgi na niższym profilu, pięknie się na nich prezentuje, ale to za dodatkową opłatą.

   Samochód zawsze był garażowany i użytkowany do przejażdżek, posiadam do niego  pokrowiec. Auto ma też kilka wad, nie ma radia (ale jest przygotowane do jego podłączenia), nie prowadzi się tak komfortowo jak współczesne samochody, przedni zderzak mógłby być na nowo pochromowany bo różni się od tylnego który jest perfekcyjny.

    Nie działają spryskiwacze wycieraczek, może bezpiecznik i przestał działać prędkościomierz ale mam już nowa linkę i należałoby wymienić. Dużą wadą też jest to, że o autko trzeba dbać i troszczyć się.

    Jest to samochód z mojej kolekcji, którą właśnie wyprzedaje tylko dlatego, że cierpię na chroniczny braku czasu. Jeśli komuś żółty kolor nie pasuje to posiadam identycznego w kolorze  czerwonym z białymi pasami. 

    Samochód jest w moim posiadaniu od siedmiu lat, z USA sprowadziłem go do Polski w 2008 i posiadał tam dopuszczenie do ruchu, wiec nie stał latami w krzakach.

   Posiadam do sprzedaży kilka innych klasyków (Mustang 66, Dodge Charger 73, Chevi El Camino 69 i Corvvette, Pontiac Le Mans 69, Oldsmobil 69i inne)

   Kupujący nie ponosi kosztów opłat skarbowych. Podana cena jest ceną netto.

   Więcej informacji pod numerem telefonu 601555655. Możliwość kupna dopiero po oględzinach samochodu.

 • roadrunner7201
 • roadrunner7202
 • roadrunner7203
 • roadrunner7204
 • roadrunner7205
 • roadrunner7206
 • roadrunner7207
 • roadrunner7208

Simple Image Gallery Extended

1 comment

 • Comment Link Andrew Tuesday, 09 September 2014 17:15 posted by Andrew

  Super fura! :)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

Interesting Websites